Catering dla Ciebie

Oferta cateringu dietetycznego jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy potrzebują i chcą być na diecie, ale z różnych przyczyn im się to nie udaje.

● Nie masz czasu na zakupy i gotowanie?
● Czujesz, że nieprawidłowo się odżywiasz?
● Potrzebujesz wsparcia w odchudzaniu?
● Jesz zdrowo, ale nieregularnie?
● Brakuje Ci systematyczności i motywacji?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oferta cateringu dietetycznego jest właśnie dla Ciebie!

Liczy się zdrowie, jakość i smak

Układane przez nas diety są zgodne z wymogami racjonalnego i w pełni zbilansowanego żywienia. Przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia, zadbać o stan odżywienia organizmu i kontrolować masę ciała. Są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają czasu na samodzielne gotowanie posiłków.


Posilki komponowane przez dietetykow-01
1. POSIŁKI KOMPONOWANE PRZEZ DIETETYKÓW
Najważniejsze jest zdrowie. Wszystkie diety są starannie układane i bilansowane przez wykwalifikowanego dietetyka z poradni Mój Dietetyk.

Roznorodnosc menu i smakow potraw-01
2. RÓŻNORODNOŚĆ MENU I SMAK POTRAW
Dania przygotowywane są przez znakomitych specjalistów, na co dzień dbających o jakość potraw w popularnym gdyńskim lokalu Bliżej. Wszystkie posiłki są pełnowartościowe, urozmaicone i smaczne.

Wsparcie dietetyka osobiste lub online-01
3. WSPARCIE DIETETYKA PODCZAS CATERINGU
Jesteśmy elastyczni i słuchamy naszych klientów – w trakcie cateringu możesz skorzystać z konsultacji i podpowiedzi dietetyka. Kontakt z dietetykiem monitorującym efekty, wzmocni Twoją motywację i zoptymalizuje efekt diety.


Uczymy zdrowego odzywiania-01
4. NAUKA ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH
W trakcie cateringu uczymy jak odżywiać się zdrowo, omawiamy skład diety oraz znaczenie doboru składników, przedstawiamy ciekawostki żywieniowe. Dzięki temu, po zakończeniu kuracji będziesz posiadał praktyczną wiedzę i umiejętność prawidłowego odżywiania się.

Zbilansowana dieta wyprowadzajaca-01
5. ZBILANSOWANA DIETA WYPROWADZAJĄCA Po zakończeniu cateringu proponujemy dietę wyprowadzającą, której zadaniem jest utrzymanie efektu uzyskanego dzięki stosowaniu cateringu dietetycznego. Dieta wyprowadzająca jest przeprowadzona pod okiem dietetyka.

Podium-01
6. ZDROWIE NA PIERWSZYM MIEJSCU
Jeśli nie wiesz, jaką dietę zastosować, analizując Twój skład ciała, dotychczasowe nawyki żywieniowe oraz stan zdrowia, pomożemy Ci podjąć decyzję o wyborze odpowiedniej opcji cateringu dla Ciebie.

>> Wybierz dietę dla siebie
>> Cennik i Zamówienia
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę